O MARCE

 

O marce

Numer 1!

Numer jeden!

Real Techniques to pędzle do makijażu zaprojektowane przez Samanthe Chapman, jedną z sióstr PIXIWOO.
Siostry PIXIWOO  - Sam i Nick - to bardzo znane w Wielkiej Brytanii wizażystki, które prowadzą na YouTube kanał, gdzie pokazują jak wykonywać makijaże produktami Real Techniques.

Real Techniques to najszybciej rozwijająca się marka pędzli do makijażu w Stanach Zjednoczonych. Cudowna Gąbka jest numerem 1 na rynku amerykańskim. Jest też najbardziej popularną marką pędzli w Wielkiej Brytanii, gdzie zestawy makijażowe są najczęściej sprzedawanymi zestawami na rynku.

 

 

Pędzle & gąbki

 

 

Wszystkie pędzle Real Techniques zostały wykonane z syntetycznego, dwukolorowego włosia TAKLON,
ręcznie przyciętego do odpowiedniego kształtu i długości. Włosie charakteryzuje się niezwykłą miękkością, nie wypada i jest wyjątkowo trwałe.
Trzonki pędzli posiadają wygodne, antypoślizgowe tworzywo, dzięki któremu nie wyślizgują się z dłoni podczas wykonywania makijażu.

Specjalnie wyprofilowany spód trzonka pozwala na postawienie pędzli, co zdecydowanie wyróżnia je na rynku!

 

 

Wow! Kim Kardashian

Marka rozsławiła swe produkty poprzez współpracę z wizażystą Kim Kardashian - Mario Dedivanovicem. Makijażysta umieścił je na Instagramie 3 razy, co widziało prawie 6 milionów użytkowników! Zaraz później produkty Real Techniques trafiły w ręce wizażysty Kylie Jenner- Ariela Tejady. Cudowna gąbka pojawiła się w aplikacji Kylie app, a Pędzel do konturowania został pokazany w amerykańskim reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Chyba nie potrzebujecie jeszcze większej rekomendacji? do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium